- Metody pro práci s klientem -


Jemné a bezpečné odbloky, kineziologie

Co je tato metoda ?
Metoda, která uvolňuje zablokovanou energii spojenou s našimi problémy a následně ji využívá pro jejich řešení v současnosti. Energie tedy může volněji proudit a tím nás posílí na mnoha úrovních. Díky této metodě si plněji uvědomíme, že jsme tvůrci svého života a pomůže nám měnit život dle našich přání.

Léčení
Můžeme si vrátit energii ztracenou v minulých životech, očistit trauma děděné z generací a mnoho dalšího.
Při opakovaných scénářích v životě - neúspěchy, nespokojenost ve vztazích, bezdůvodný pocit smutku a prázdnoty, malé sebevědomí, nerozhodnost, roztěkanost a mnoho dalšího. Tato metoda je jemná a bezpečná a je vhodná i pro děti.
Probíhá stanovením tématu a záměru. Poté pomocí kineziologického testu nalezneme klíčové momenty, kdy Vám tento blok vznikl. Kinezioligický test je práce se svalovým napětím. Uvolníte se a terapeut pomocí jemných změn napětí ve svalech vašich rukou získá potřebné údaje. Poté se pohodlně usadíte a celou dobu spolu budeme mluvit. Společně hledáme odraz zablokované energie v současném životě a měníme obrazy a emoce, které, se k daným situacím vážou.

Certifikát:
Klíč k životu - 1.-5. stupeň
Klíč k životu - sebejistota/bohatství
Klíč k životu - jednota/tvořivost
Klíč k životu - komunikace

Práce  s kyvadlem a Vyšším Já

Co je tato metoda ?
Touto metodou lze odstranit škodlivé programy a bloky, podvědomé nastavení destruktivních programů a zlozvyků. Mnohých i z minulého života. Přináší mentální, duchovní a emocionální uzdravení, přinášející s sebou někdy i úlevu ve fyzické rovině u nejrůznějších onemocnění. Tato metoda odstraňuje hluboké kořeny příčin problémů, které bývají příčinou nemocí, únavy, potíží ve vztazích a seberealizaci i prožívání našeho potenciálu.
Léčení
Je vhodná pro každého, kdo má touhu a snahu o změnu vědomé mysli, změnu zakořeněných návyků a negativního myšlení. Pomáhá v oblastech, kdy nejste schopni prožívat naplno svůj život a najít si své životní poslání a cestu. Dále při únavě, poruch spánku, nedostatku energie, strachů a fobií, potíží se soustředění či učením, depresích, bloků z traumatických zážitků v životě a bloků v mezilidských vztazích, alergií, chronických fyzických obtíží, vyčistí i sliby a přísahy z minulých životů a čistí prostor od škodlivých vlivů, dají se zjistit minerály, vitamíny, kterých máte nedostatek

Shamballa 1024 a 2002

Co je Samballa ?

Jde o léčebný systém, který je tvořen vysokými vibracemi Vyšších energií - nanebevzatých Mistrů, archandělů, Elohim, světelných bytostí. Tato energie vibruje ve 4.,5. a vyšší dimenzi. Pomáhá nám v duchovním rozvoji a léčení. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. Ty se aktivují samy vždy, když požádáme o spojení, podle našeho záměru, co chceme dělat. 4. stupeň je Mistrovským stupněm. Samballa 2002 ma i 2002 symbolů.

Doporučuji projít zasvěcení do energií Shamballa 1024 až po absolvování Reiki II. Zasvěcuji jednotlivě každý stupeň zvlášt s min. 3 tydenním odstupem, aby vše mělo čas probíhat jemně a bezpečně.

Cena zasvěcení Shamballa 1024:
1.st. 700 Kč
2.st. 700 Kč
3.st. 1000 Kč
4.st. 1700 Kč

Cena zasvěcení Shamballa 2002
1.-4. st. najednou 1900 Kč

- Další metody pro práci s klientem -


Léčení  skrz univerzální životní sílu.

Co je Reiki ?

Reiki je metoda léčení skrz univerzální životní sílu - energii, která je čistá a jejíž zdroj je nevyčerpatelný. Reiki ošetřuje celek - duševní i duchovní oblast a fyzické tělo. Člověk je vystaven stresům a vlivům okolí, které ubírají energii a to se odráží na jeho zdravotním stavu.

Léčení

Reiki dodává čistou energii všem orgánům těla a tím umožňuje jejich správnou funkci. Reiki odstraňuje energetické bloky a vyrovnává energetické pole člověka. Tato energie spouští léčebný proces těla, který může začít čištěním nejvíce postižených orgánů.

Absolvuji po delší čas Přepis limbického otisku v tématu hojnosti, léčení fyzického těla, vědomé přepólování, propojení se Zemí, Vědomé partnerství s Akášou a vyvázání z karmy. Dále Přepis limbického otisku v partnerských vztazích, emoce a zrcadlení.

Odpuštění matce a rodině, ženská linie

Je pro všechny matky, dcery a babičky, které by se rády spojily se svou vnitřní matkou a získaly ženskou podporu, kterou jako dcery potřebovaly a nedostaly. Je to přechod z vědomí, že naše matky dělaly to nejlepší, co mohly, a proto se musím potlačovat. Uvědomíme si skutečné pocity k vlastní matce, uznáme je a vyjádříme je. Poté se spojíme se svou vnitřní matkou a vyživíme své tělo mateřskou láskou a pozorností. Převezmeme zodpovědnost za svou bolest a vstřebáme ji, čímž ji vymažeme ze svých buněk pro budoucí generace, aby naše dcery už nemusely toto zranění nést. Bolest nemusí být potlačovaná, aby se z ní stal náš stín, který se manifestuje jako manipulace, soutěžení, porovnávání se s ostatními ženami, sebenenávistí nebo neschopností říct ne. Kde jsme schopné nastavit ostatním zdravé hranice, vyvinout hluboký soucit se sebou a ostatními, být soustředěná, cítit se dobře ve své kůži a pocítit plné vlastnictví své energie.

Jsem tu pro Vás

— EMAIL KONZULTACE ZDARMA —

Každý týden věnuji 4 hodiny pro Vaše dotazy formou emailové konzultace. Termíny si prosím domlouvejte na inninpetra@gmail.com.

CENA OSOBNÍ KONZULTACE 800 Kč/hodina